Pomoc w organizacji biegu.

Biegi górskie są naszą pasją i poprzez organizację imprez sportowych chcemy ją rozwijać,ale przede wszystkim propagować wśród ludzi aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Z tego powodu 06.10.2018 r chcemy by impreza WALIGÓRA RUN CROSS udała się pod każdym względem.

Wiemy,że każdy z nas ma ogrom obowiązków,ale jeśli masz jeszcze czas, ale przede wszystkim ochotę na dodatkową aktywność,to zapraszamy do pomocy w zakresie realizacji naszego biegu.

Zgłoszenia oraz informacje: EWA SOBIERAJ e-mail: ewasob123@gmail.com Tel: 693354198

W imieniu biegaczy już dziś dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc!Wolontariusze na trasie WRC.

Dziś (23-07-2016) o godzinie 10:00 wyruszyliśmy z grupą wolontariuszy na trasę Waligóra Run Cross Głuszyca.

Wolontariusze poznali miejsca, w których będą realizować swoje zadania podczas zawodów.

Grupa ta będzie obsługiwała punkt kierowania ruchem w okolicy Waligóry oraz punkt żywieniowy przy zejściu ze szlaku granicznego do głuszyckich Kamyków.

Dłużej wykorzystaliśmy uroki Skalnej Bramy, gdzie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Zapraszamy 10 września 2016 roku do Głuszycy, gdzie czeka na Ciebie mega trudna trasa i uśmiechnięci ludzie, którzy zadbają aby podczas zawodów biegacze czuli się szczególnie docenieni.


Pozostało:

Dodatkowe informacje:

O biegu
Zapoznaj się z opisem biegu WRC

Treningi
O wspólnych treningach na trasie WRC

Półmaraton Szlakiem Riese
Prolog WRC Głuszyca

Bieg Koliby Łomnickiej
Prolog WRC Głuszyca

Wasze relacje
Wasze relacje z biegu WRC

O Głuszycy
Głuszyca i okolice - przyjedź tu i odpoczywaj

Noclegi
Gdzie można się zakwaterować

Wolontariat
Dowiedź się jak możesz nam pomóc

Dla mediów
Materiały dla massmediów

Browar Tuż przy granicy z Polską, 30 kilometrów od Wałbrzycha, znajduje się kilkutysięczne czeskie miasteczko Broumov, a w nim jeden ze starszych browarów w tej części Europy. Obecnie wyrabiane piwo Opat nawiązuje swoją nazwą do dawnych założycieli browaru - zakonu benedyktynów. Atutem browaru jest własna słodownia oraz ujęcie wody ze studni artezyjskiej. Browar unika stosowania koncentratów lub granulatów chmielowych. Użycie do produkcji własnych słodów oraz naturalnej szyszki chmielowej, powoduje iż, Opat zaliczany jest do czeskich piw typu tradycyjnego.

John Cotton Europe Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości kołder i poduszek do produkcji których używane są zarówno włókna syntetyczne jak i naturalne. Zastosowanie w naszej produkcjii mają tradycyjne tkaniny bawełniane, satynowe, poliestrowe jak microfibra oraz policottony. Do produkcji używamy najwyższej jakości surowców, które są szczegółowo dobierane, tak aby w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów, a także zagwarantować zdrowy i przyjemny sen. Zastosowane najnowsze technologie sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką puszystością, sprężystością i miękkością.

Głuszyca słynie ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese. Głuszyca jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka po lodospadach, paralotniarstwo, turystyka konna. W sezonie letnim czynny jest basen miejski.