Galeria serwisu WRC

Galeria z III Waligóra Run Cross. Zobacz zdjęcia od Jacka oraz od Marcina.

Galeria z III Półmaratonu Szlakiem RIESE. Zobacz zdjęcia.

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Tomek Kochanek. Zobacz wszystkie fotografie, które zostały wykonane głównie na Ruprechtickim Szpiczaku.

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Dawida Duławy. Zdjęcia wykonane na starcie oraz przeprawie przez potok Złota Woda - zobacz wszystkie fotografie (część I).

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Dawida Duławy. Zdjęcia wykonane na mecie zawodów - zobacz wszystkie fotografie (część I).

Galeria kunkursu foto 2016 w konkursie zostaną wybrane zdjęcia w trzech kategoriach: ruch, wysiłek, pejzaż górski

Album zdjęć od Kryspina Lubery. , który zawsze towarzyszł nam z obiektywem na naszych biegach.

I Półmaratonu Szlakiem Riese to bieg, który uczestnikom przybliżył tragiczną historię ludzi, którzy budowali kompleks podziemnych miast Riese.

Galeria z I Biegu Koliby Łomnickiej

Galeria z Wytyczanie trasy Biegu Szlakiem Riese

Zobacz zdjęcia z pięknej trasy biegu.

Galeria zdjęć z trasy półmaratonu

Galeria zdjęć z trasy ultramaratonu

Dnia 18 marca br. wykonaliśmy wizję lokalną warunków panujących na trasie I Biegu Koliby Łomnickiej (+619/-583m) – Prolog WRC Głuszyca. Jak się okazuje na dwa tygodnie przed biegiem w górach panują bardzo trudne warunki. Na niektórych odcinkach brodziliśmy po kolana w śniegu (w bardzo mokrym śniegu). Zobacz więcej zdjęć.

Bardzo trudny i mokry trening 21.02.2016 roku.

Prawdziwie zimowy trening W niedzielę 17.01.2016 roku odbył się kolejny trening. Tym razem meliśmy piękne zimowe warunki, które sprawiły, że biegaliśmy z wielką satysfakcją.

Drugi trening W niedzielę 13.12.2015 roku odbył się kolejny trening w ramach przygotowania do WRC. Tym razem z uwagi na warunki pogodowe trasa była łagodniejsza. W sumie przebiegliśmy około 20km.

Pierwszy trening W niedzielę 15.11.2015 roku odbył się pierwszy wspólny trening na trasie Górskiego Połmaratonu WRC. Mimo kiepskiej pogody (deszcz i silny wiatr) z Głuszycy wybiegło 26 osób. Wyruszyły dwie grupy biegaczy. Pierwsza na pełną trasę Półmaratonu Górskiego WRC 25 km. Druga pokonała część tej trasy, w sumie 20 km. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Głuszyca w obiektywie.

Różne zdjęcia dotyczące Ultramaratonu i Półmaratonu Górskiego Waligóra Run Cross.

Pozostało:

Dodatkowe informacje:

O biegu
Zapoznaj się z opisem biegu WRC

Treningi
O wspólnych treningach na trasie WRC

Półmaraton Szlakiem Riese
Prolog WRC Głuszyca

Bieg Koliby Łomnickiej
Prolog WRC Głuszyca

Wasze relacje
Wasze relacje z biegu WRC

O Głuszycy
Głuszyca i okolice - przyjedź tu i odpoczywaj

Noclegi
Gdzie można się zakwaterować

Wolontariat
Dowiedź się jak możesz nam pomóc

Dla mediów
Materiały dla massmediów

Browar Tuż przy granicy z Polską, 30 kilometrów od Wałbrzycha, znajduje się kilkutysięczne czeskie miasteczko Broumov, a w nim jeden ze starszych browarów w tej części Europy. Obecnie wyrabiane piwo Opat nawiązuje swoją nazwą do dawnych założycieli browaru - zakonu benedyktynów. Atutem browaru jest własna słodownia oraz ujęcie wody ze studni artezyjskiej. Browar unika stosowania koncentratów lub granulatów chmielowych. Użycie do produkcji własnych słodów oraz naturalnej szyszki chmielowej, powoduje iż, Opat zaliczany jest do czeskich piw typu tradycyjnego.

John Cotton Europe Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości kołder i poduszek do produkcji których używane są zarówno włókna syntetyczne jak i naturalne. Zastosowanie w naszej produkcjii mają tradycyjne tkaniny bawełniane, satynowe, poliestrowe jak microfibra oraz policottony. Do produkcji używamy najwyższej jakości surowców, które są szczegółowo dobierane, tak aby w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów, a także zagwarantować zdrowy i przyjemny sen. Zastosowane najnowsze technologie sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką puszystością, sprężystością i miękkością.

Głuszyca słynie ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese. Głuszyca jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka po lodospadach, paralotniarstwo, turystyka konna. W sezonie letnim czynny jest basen miejski.