Restauracja Stara Piekarnia

Bonifikata:Zniżka 20% na pizze oraz zapiekanki.
Opis:Witamy i zapraszamy do królestwa dobrej kuchni. Zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tu coś dla siebie.
Istniejemy od początku 2007 roku i mamy coraz większe grono stałych klientów, co jest dla nas dużym powodem do dumy.
Podajemy dania proste, lecz godne poematu, przyrządzone z najwyższą wirtuozerią i co najważniejsze z sercem.
Nasza restauracja to znakomite miejsce zarówno na biznesowe spotkanie jak i kolację z przyjaciółmi, romantyczne randez-vous albo rodzinny obiad z dziećmi.
Organizujemy również imprezy okolicznościowe - wesela, stypy, komunie oraz imprezy integracyjne.
Chcemy aby bezpretensjonalny charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.

Zapraszam serdecznie
Wiolka Olszewska
Adres:ul. Sienkiewicza 34, 58-340 Głuszyca
Telefon: 666-017-587
e-mail:-
Strona www:www.starapiekarnia.info
Pozostało:

Dodatkowe informacje:

O biegu
Zapoznaj się z opisem biegu WRC

Treningi
O wspólnych treningach na trasie WRC

Półmaraton Szlakiem Riese
Prolog WRC Głuszyca

Bieg Koliby Łomnickiej
Prolog WRC Głuszyca

Wasze relacje
Wasze relacje z biegu WRC

O Głuszycy
Głuszyca i okolice - przyjedź tu i odpoczywaj

Noclegi
Gdzie można się zakwaterować

Wolontariat
Dowiedź się jak możesz nam pomóc

Dla mediów
Materiały dla massmediów

Browar Tuż przy granicy z Polską, 30 kilometrów od Wałbrzycha, znajduje się kilkutysięczne czeskie miasteczko Broumov, a w nim jeden ze starszych browarów w tej części Europy. Obecnie wyrabiane piwo Opat nawiązuje swoją nazwą do dawnych założycieli browaru - zakonu benedyktynów. Atutem browaru jest własna słodownia oraz ujęcie wody ze studni artezyjskiej. Browar unika stosowania koncentratów lub granulatów chmielowych. Użycie do produkcji własnych słodów oraz naturalnej szyszki chmielowej, powoduje iż, Opat zaliczany jest do czeskich piw typu tradycyjnego.

John Cotton Europe Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości kołder i poduszek do produkcji których używane są zarówno włókna syntetyczne jak i naturalne. Zastosowanie w naszej produkcjii mają tradycyjne tkaniny bawełniane, satynowe, poliestrowe jak microfibra oraz policottony. Do produkcji używamy najwyższej jakości surowców, które są szczegółowo dobierane, tak aby w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów, a także zagwarantować zdrowy i przyjemny sen. Zastosowane najnowsze technologie sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką puszystością, sprężystością i miękkością.

Głuszyca słynie ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese. Głuszyca jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka po lodospadach, paralotniarstwo, turystyka konna. W sezonie letnim czynny jest basen miejski.